V košíku 0 položek
za 0 Kč s DPH

Výklopná vrata

Výklopná garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů nebo hospodářských budov a garáží. Vrata jsou zhotovena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Standardně jsou vybavena zámkem s vložkou a třemi klíči, držákem pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata se otevírají ručně a jsou připravena pro montáž pohonu.

Vyklopna_6.jpg, 14kB

Křídlo vrat - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových, pozinkovaných profilů. Výplň je tvořena ocelovým pozinkovaným trapézovým plechem - trapéz T-10, potaženým polyesterovou barvou.

Vrata „Novum“ typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se dodává jedna příčka spojující stropní vodicí kolejnice. Vrata Novum nemohou mít vstupní dveře a zateplení.

Vrata „Progress“ typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se dodává jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle.

Vyklopna_2.jpg, 13kB

Vrata „Komfort“ typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se nedodává jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle.

Vrata „Komfort Atyp“ dle rozměru na míru - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se nedodává jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení, vstupní dveře v křídle a ventilační mřížku.

PRY.cz