Pohony pro brány a vrata

Pohony pro posuvné brány privátní

pohony-pro-posuvne-brany-privatni.jpg, 5,6kB

Pohony pro privátní brány samonosné a posuvné dodáváme značky NICE, MHOUSE a V2. Nabízené pohony jsou vyráběny v široké škále. Velký sortiment příslušenství nabízí ovládání od dálkového po časově automatické otvírání a zavírání. Sady kompletních pohonů RD 200 KCH, RB350 KCH, MHOUSE SL1 a GOLD 400 nabízejí vše potřebné pro ovládání a obsluhu vaší brány. Nadčasová elegance spolu s tradiční spolehlivostí a vysokou úrovní zabezpečení. Tyto pohony obsahují systém se šnekovým převodem pro vysoké zátěže a dlouhodobý tichý provoz. Nabízené pohony posuvných bran jsou spolehlivé a zajišťují Váš majetek proti neoprávněnému vniknutí.

Pohony pro křídlové brány privátní

Pohony pro privátní brány křídlové dodáváme značky NICE, MHOUSE a V2. Pohony jsou dodávány jako sady pro brány do průjezdu 7 metrů. Sady kompletních pohonů Wingo KCE, Parada , Toona , Pop KCE, Xmetro, Metro, Mhouse WG2 a Hyppo nabízejí vše potřebné pro ovládání a obsluhu vaší brány. Pohony křídlových bran jsou vyrobena z AL odlitků a zaručují roky bezporuchového provozu a tichý chod.

pohony-pro-kridlove-brany-privatni.jpg, 11kB

Pohony pro posuvné brány průmyslové

Pohony pro průmyslové brány samonosné a posuvné dodáváme značky Fadini. Jedná se o léty prověřené pohony, které se používají úspěšně tam, kde by obyčejný pohon neměl šanci. Pohony jsou zkonstruovány tak, aby vydržely i maximální zatížení co se týče počtu otevření/zavření. Způsob ovládání takovéto brány je vždy individuální a záleží na zákazníkovi. Umíme navrhnout příslušenství přesně podle Vašich představ. Pohony lze zakoupit samostatně i v cenově zvýhodněných sadách.

pohony-pro-posuvne-brany-prumyslove.jpg, 6,2kB

Pohony pro křídlové brány průmyslové

Pohony pro průmyslové brány samonosné a posuvné dodáváme značky Fadini. Hlavní výhodou těchto pohonů je jejich konstrukce. Jsou to elektrohydraulická zařízení, která mohou otevírat/zavírat bránu bez omezení počtu cyklů.

pohony-pro-kridlove-brany-prumyslove.jpg, 7,6kB

Nabízíme v tomto provedení pohony nadzemní, podzemní s ramenem a dokonce i zařízení, které dokáže automatizovat křídlo až 1600 kg těžké. Nejpoužívanější pohony nabízíme v cenově zvýhodněných sadách.

Pohony pro garážová vrata privátní

Pohony pro privátní garážová vrata dodáváme značky NICE, MHOUSE a V2.Ke garážovým vratům je nejpoužívanějším motorem pohon SPIN11KCE pro svůj tichý chod a spolehlivý provoz. S tímto 550 N motorem dokážete ovládat sekční nebo výklopná vrata do šířky 3,7 m a výšky 2,4 m (výklopná 3,5 m × 2,8 m). Druhou možností pro malá sekční vrata je pohon AZIMUT s výkonem 500 N pro vrata do 8 m2 jde výbornou kombinaci výkon/cena. Pokud máte vrata větší, chcete je zálohovat, zamykat elektormagnetem nebo elektrozámkem použijte pohon řady SPINBUS.

pohony-pro-garazova-vrata-privatni.jpg, 7,7kB

Pohony pro garážová vrata průmyslová

pohony-pro-garazova-vrata-prumyslova.jpg, 6,6kB

Každému je určitě jasné, že na sekční vrata v průmyslu jsou kladeny mnohem výší nároky. Výší četnost pohybu vyžaduje mnohem výkonnější a spolehlivější pohon. Proto v naší nabídce nemůže chybět několik vynikajících bočních pohonů určených především do průmyslu. Pohony se umisťují přímo nebo pomocí redukce (řetězu) na hřídel. Vrata jsou otevírána lanky za spodní sekci a tak nenamáhají panty mezi sekcemi.

V nabídce nechybí ani pohon do myček.

PRY.cz